Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. O NAŠICH VÝROBCÍCH
  3. Informace o kostkách

 

Myšlenka kostek ...

Nápad vznikl při zjištění nedostupnosti kvalitních velkých dřevěných kostek na českém trhu. Neuspokojila nás ani nabídka klasických kostek s obrázkovými motivy, protože zde se jedná většinou o obrázky nalepené na MDF desce, která nemá s masivním dřevem mnoho společného.

Zároveň jsme chtěli vytvořit vynikající český produkt, který by byl jiný než většinová produkce kostek z Asie, která se v ČR prodává, neboť se zde jedná převážně o kostičky velikosti modulu 2,5 cm, vyrobené z měkkého dřeva s neošetřenými ostrými hranami.


Proto jsme se rozhodli vytvořit ...

... kostky jedinečné velikosti ...

Kostky o velikosti modulu (hraně, rozměru) 4 cm a 5 cm jsou unikátní a pro svou velikost a hmotnost (tvrdé bukové dřevo) padnou výborně dětem do ruky a díky mnoha dalším tvarům (válce, hranoly, kvádry, stříšky, atd.) z nich lze stavět rozměrné stavby, na kterých si děti rozvíjejí svou zručnost, dovednost i fantazii.

Zde se podívejte na srovnání velikosti našich kostek s běžně prodávanými kostkami:

velikost kostek

 


Dále jsme chtěli mít v nabídce širší barevnou škálu, než jen obvyklou červenou, modrou, žlutou, zelenou a proto dnes máme ...

... mnohem více barevných provedení ...

Nechtěli jsme mít jen 4 základní barvy, z kterých je složena většina dřevěných kostek a stavebnic, proto jich dnes používáme více jak 10.

Pokud někomu nevyhovuje naše barevné složení kostek a stavebnic, máte možnost si poskládat díky nabídce jednotlivých dílů svou vlastní variantu, která je plně na vaší fantazii.

Všechna barevná povrchová úprava u výrobků splňuje ČSN EN 71, je tedy bezpečná i pro děti.

Kostky jsou barevně ošetřeny tak, že je zachována viditelná struktura dřeva.

Nabídka barev:

fialová

!!! Náš TIP:

V nabídce máme i přírodní provedení bez dalšího povrchového ošetření vhodné např. pro potisk, kreslení, nebo jinou barevnou úpravu.


Naší vizí bylo nabízet maximálně kvalitní výrobky, nad jejichž výrobou bychom měli kontrolu a snaha podpořit české výrobce, proto v našem obchodě najdete ...

... pouze české hračky a dekorace ...

Vše od materiálu až po výrobu je 100% české.

Kostky pro nás vyrábí dle našich vlastních návrhů certifikovaný český výrobce hraček.


Hlavním kritériem námi nabízených produktů je nejvyšší kvalita, kterou požadujeme my sami a chceme ji nabídnout i našim zákazníkům, proto je vše ...

... vyrobeno z bukového dřeva ...

Bukové dřevo je tvrdé, pevné a dobře se zpracovává.

Proti měkkému dřevu, z kterého je vyrobena většina kostiček na našem trhu, má výhodu vyšší hmotnosti a mnohem více odolává mechanickému poškození.

Kontakty
Dřevěné kostky
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz